Přihlásit se

Uživatelská sekce

Naďa Šolcová, předsedkyně poroty

Naďa působí v marketingu a reklamě od roku 1992. Na direct marketing se více zaměřila od roku 2000, kdy začala vést Ogilvy One, a.s., českou pobočku celosvětové sítě.

V roce 2002 úspěšně zakončila studium na The Institute of Direct Marketing v Londýně a získala tak oprávnění užívat titul Diplomovaný Direct Marketer (Dip DM).

V roce 2007 založila Naďa vlastní firmu win-win institute, s.r.o. která se v začátku zabývala především vzděláváním v oblasti marketingu. Vytvořila ucelený vzdělávací program - ogilvyinstitute.com, který učil jak vytvářet efektivní komunikační strategie. Sama zde přednášela na seminářích specializovaných na direct marketing a věrnostní programy. Tímto programem prošlo přes 300 posluchačů.

V posledních pěti letech si Naďa rozšířila své znalosti o koučování. Absolvovala 3 výcviky koučů ve společnostech QED Group a ČNP Consulting, z toho 2 výcviky jsou akreditované u profesních asociací ČAKO a ICF. Asociace ADMEZ ji v roce 2015 vyhlásila Osobností českého direct marketingu.

 

Hlavní mediální partner

Pořadatelé

admez-asociace

aaaka-logo-mini-nahled