Partneři

Hlavní mediální partner

 

Denně aktualizovaný web zaměřený na média, reklamu a marketing nabízí zpravodajství, databázi českých reklamních kampaní (Národní galerie reklamy), jejich pravidelné týdenní hodnocení (Reklamní katovna), data o mediálním trhu, nabídky práce z oboru. Každý všední den v 6.00 rozesílá novinky v jitřním e-mailovém zpravodaji. Web provozuje společnost News Media.

 

Pořadatelé

 

ADMEZ (Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu) je profesní sdružení firem z oblasti přímého marketingu, call center a prodeje na dálku. Pořádá konference (Call centra), organizuje pracovní semináře, panelové diskuze. Díky proměnám oboru v posledních dvaceti letech se zabývá tématy jako jsou osobní údaje, přímý, digitální, výkonnostní, datový a jiný marketing a občas zabrousí do oblasti zákaznické zkušenosti nebo umělé inteligence. Je členem Hospodářské komory ČR a Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA). Spolupracuje s řadou dalších profesních sdružení a vzdělávacích institucí. Svým členům nabízí informační servis, networkingové a vzdělávací aktivity a další služby.

 

Komunikační průmysl prochází v posledních pěti letech turbulentními změnami. Mění se spotřebitelské chování i proces rozhodování. V současnosti stále více roste důležitost místa prodeje a potřeba ovlivňovat a měnit nákupní chování i proces rozhodování. S tím úzce souvisí potřeba vytvářet a řídit nákupní a spotřebitelské zážitky nás všech se značkami tak, aby rostla nejenom jejich hodnota ale hlavně jejich prodeje. Všechny tyto faktory nás v reklamním průmyslu vedou ke změně myšlení a náhledu na formu samotné komunikace. Ve zkratce se v současném marketingu přesouvá důraz od toho, co si má spotřebitel o značce myslet na to, jak má při nákupu a spotřebě jednat. A to jsou přístupy, které na českém trhu dlouhodobě rozvíjejí právě agentury sdružené v sekci Aktivační agentury AKA. Pokud tedy hledáte odborníky na Promotional, Experiential, Shopper či Trade Marketing, jednodušeji na podporu prodeje, najdete je mezi námi.