Novinky

Otevřeno pro přihlášky

Nový ročník s novým názvem! Český Direkt & Promo se mění na IMC Czech Awards.

Tradiční soutěž, která vstupuje letos do jubilejního 15. ročníku, přináší nový název. Protože soutěž v posledních letech byla národní nominační soutěží pro IMC European Awards, došlo k dohodě obou českých spolupořadatelů – tedy ADMEZ a Aktivačních agentur AKA – k přejmenování české soutěže.
„Chtěli jsme jasně deklarovat návaznost obou soutěží a současně ukázat, že naši vítězové míří do Evropy,“ říká výkonný ředitel ADMEZ Tomáš Hájek.

Jaký bude letošní ročník?
Přihlášky do letošního ročníku soutěže IMC Czech Awards (dříve Český Direkt & Promo) můžete posílat do 2. dubna 2017. Jako vždy doporučujeme si řádně prostudovat propozice soutěže na webových stránkách www.imcczechawards.cz. Propozice zůstávají pro letošek stejné, pouze došlo k drobné redukci počtu kategorií z třinácti na jedenáct.
Od poloviny dubna do poloviny května proběhne dvoukolové hodnocení soutěžních prací porotou. Slavnostní vyhlášení vítězů bude tradičně začátkem června. Poté se vítězové české soutěže budou registrovat do evropského klání.
Ředitelem soutěže IMC Czech Awards je i nadále Ondřej Gottwald, který zastupuje agenturu Garp Integrated v sekci aktivačních agentur AKA. Ondřej při koordinaci přípravných prací využívá svých zkušeností z rady pro Integrovanou marketingovou komunikaci Evropské asociace komunikačních agentur (IMC/EACA), které je předsedou.

Předsedkyně odborné poroty v novém ročníku bude opět Naďa Šolcová – specialistka na direkt marketing, koučka a zakladatelka win-win institute, s.r.o. a projektu win-win network.