Novinky

Necelý měsíc do uzávěrky!

Přihlášky podávejte do 12. dubna.

Rádi bychom připomněli, že se nacházíme necelý měsíc před uzávěrkou přihlášek do naší soutěže. Abychom vám vyšli vstříc, posunuli jsme termín pro přihlášky na 12. duben. Ten bude již konečný.

Proč se přihlásit do IMC Czech Awards?
Jedná se o jedinou domácí soutěž, která je národním nominačním kolem pro celoevropské finále. Ambice soutěže je navázat na skvělý loňský ročník, který měl nejen rekordní počet soutěžních kampaní, ale také vyslal do evropského klání úspěšné české zástupce. Zisk šestnácti evropských medailí, včetně dvou zlatých, je toho důkazem. Kromě toho naše soutěž spojuje hodnocení kreativity a efektivity díky vyváženému bodování v prvním kole hodnocení poroty. Ta se své činnosti zhostí od poloviny dubna do poloviny května. Seznam všech porotců zveřejníme do konce března.

Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční 12. června v prostorách smíchovského klubu Jazz Dock na Vltavě. Nejúspěšnější práce z každé kategorie získají vstupenku do evropského finále.

Veškeré potřebné informace k soutěži naleznete zde na soutěžním webu. Všem budoucím účastníkům držíme palce a věříme, že se uvidíme v červnu na slavnostním večeru v Jazz Docku!