Přihlásit se

Uživatelská sekce

Novinky

Tipy pro napsání úspěšné přihlášky na ČD&P 2015

V předvečer vyhlášení loňské soutěže jsme poprosili předsedu poroty Graema Murrayho, aby se s námi a hlavně s vámi podělil o to, jak napsat přihlášku tak, aby jí porota hodnotila co nejlépe. Letos vám tento text dáváme opět k dispozici, protože jeho aktuálnost ještě zdaleka nevyčichla. Těch několik tipů vypadá docela nenáročně, ale na každé přihlášce je obvykle dobře vidět, kolik času a úsilí její autorský tým věnoval nejen přípravě popisované aktivity, ale i přihlášce samotné. Nepodceňte tedy její přípravu a naplánujte si dostatek času na její napsání i několikeré přepsání. Text jsme záměrně nepřekládali, abyste si užili Graemovu plannerskou angličtinu.

více informací

Do IMC Awards v plné sestavě

Všechny agentury, které se svými pracemi vyhrály některou z kategorií ČD&P, potvrdily pořadatelům, že se s těmito pracemi zúčastní i klání IMC Awards. Do této soutěže mají přístup pouze vítězové kategorií v národních soutěžích a pořádá jí Integrated Marketing Communications Council Europe (www.imcceurope.com), což se dá přiblížit jako evropský spolek „podlinkových“ národních asociací. Držíme všem agenturám palce a doufáme, že získají do Čech nějaké další medaile.

více informací

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo v příjemné atmosféře klubu Jazz Dock

Celkově bylo rozdáno v osmi z devíti kategorií 10 bronzových, 11 stříbrných a 5 zlatých medailí. Nejúspěšnější prací byla „Proč soudit předčasně?“ pro IQ Roma servis od agentury Comtech Group, která kromě zlaté v kategorii Integrovaná komunikace získala i hlavní cenu – Grand Prix. Nejúspěšnější agenturou ročníku byla již potřetí za sebou Ogilvy&Mather Group Praha, která získala celkem čtyři medaile, z toho dvě zlaté. Mezi pět nejúspěšnějších agentur letošního ročníku patří ještě Momentum CR, Geometry Global a Wunderman.

více informací

Hlavní mediální partner

Pořadatelé

admez-asociace

aaaka-logo-mini-nahled